Konkursy i wystawy /

Rozstrzygniecie konkursu plastycznego „Potrzebujemy Twojej pomocy! – wiewiórka, sarna i inni Twoi przyjaciele.”

„Przyjaciół poznaje się w biedzie”. To przysłowie dotyczy nie tylko ludzi, ale także i zwierząt. Pragnąc uwrażliwić na piękno świata przyrody, losu dzikich zwierząt oraz wdrażać do harmonijnego z nimi współżycia, zaprosiliśmy uczniów szkół bydgoskich do konkursu plastycznego zatytułowanego „Potrzebujemy Twojej pomocy! – wiewiórka, sarna i inni Twoi przyjaciele.” Z 11 szkół nadesłano 49 prac. Większość z nich wykonano kredkami. Organizatorzy, przy ich ocenie, brali pod uwagę zgodność z tematem, samodzielność i estetykę wykonania. Nagrodzona następujące osoby:

W kategorii klas 0 – III
I miejsce Klaudia Semrau SP nr 32
II miejsce Angelika Rosińska P nr 43
III Elena Skokowska SP nr 4
Wyróżnienie Julia Kwiatkowska ZS nr 33

W kategorii klas IV – VI
I miejsce Małgorzata Majka ZS nr 33
Hanna Kwas ZS nr 33
II miejsce Piotr Kiljanek SP nr 45
Julia Marcinkowska SP nr 38
III miejsce Oliwia Szczęśniak ZS nr 33
Marcelina Janecka ZS nr 33
Wyróżnienie Wiktoria Boroń ZS nr 24

W kategorii klas VII – I i II Gim.
I miejsce Julia Prekop ZS nr 33
II miejsce Nicola Ligocka ZS nr 33
III miejsce Julia Maślonka ZS nr 33

Wszystkim uczniom dziękujemy za podjęcie wyzwania i wykonanie prac konkursowych. Nagrody i dyplomy można będzie odbierać w sekretariacie szkoły od dnia 30.05.2018r. w godzinach od 8.00 do 15.00.
Prace będą wystawione podczas Festynu z okazji Dnia Dziecka w dniu 29.05.2018r. w sali malinowej Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego.

Beata Kocoń