Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Grzyby skarby lasu”

Konkurs „ Grzyby skarby lasu” skierowany był do dzieci i uczniów ZS Nr 33 przebywających na oddziałach w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym, Szpitala Uniwersyteckiego, Szpitala Zakaźnego oraz Kliniki Psychiatrii. Głównym celem konkursu było upowszechnianie i pogłębianie wiedzy na temat grzybów oraz uświadomienie zagrożeń zdrowia i życia wynikających ze zbierania i spożywania nieznanych grzybów. Uczestnicy wykazali się kreatywnością i pomysłowością wykorzystując różnorodne techniki plastyczne.
Wpłynęło 36 prac plastycznych. Wystawę prac konkursowych można obejrzeć w holu WSD przed oddziałem kardiologii. Prace będą też wystawione podczas spotkania z panią dr Krystyną Stepczyńską – Szymczak z Akademii Natura.

Organizatorzy nagrodzili następujące osoby w kategorii:
Przedszkole:
I miejsce Teresa Prądzińska
Wyróżnienie Pola Paradowska

I miejsce Adam Zabłocki
II miejsce Klaudia Sikora
III miejsce Wiktoria Górecka

Klasy IV-VI
I miejsce Piotr Świtała
I miejsce Roksana Witkowska
II miejsce Zuzanna Rychter

Klasa VII i Gimnazjum
I miejsce Anna Brzozowska
II miejsce Zuzanna Jurkiewicz
III miejsce Hubert Ledziński
Wyróżnienie Dominika Sulkowska

Klasy ponadgimnazjalne
I miejsce Aleksandra Olszewska
Wyróżnienie Izabela Dymel

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Dyplomy i nagrody będzie można odebrać z oddziału lub z sekretariatu ZS Nr 33 przy ul. Skłodowskiej-Curie 4 w Bydgoszczy.

Organizatorzy: Joanna Grochowska, Małgorzata Sakowska