Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie konkursu „Las tętniący życiem”

Rozstrzygnięcie  konkursuLas tętniący życiem

W konkursie wzięło udział 30 uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum  uczących się w naszej szkole podczas pobytu w szpitalu. W pracach konkursowych odkrywali swoje uzdolnienia plastyczne oraz twórczą wyobraźnię. Prace ukazały piękno lasu, który tętnił życiem zamieszkujących go mieszkańców.

Organizatorzy konkursu, przy ocenie prac, wzięli pod uwagę samodzielność ich wykonania, twórczą wyobraźnię oraz zgodność z tematem. Nagrodzono następujące osoby:

W kategorii klas I-III:

I miejsce: Żaklina S., kl. II, SU nr 1

II miejsce: Dominika S.,kl. II, Szpital Zakaźny

III miejsce: Jakub G. kl. III, WSD, Blanka W., kl. III SU nr 1

W kategorii klas IV-VII

I miejsce: Mateusz F., kl. V, WSD ; Martyna G.,kl. VII, SU nr 1

II miejsce: Filip Ch., kl. VI, WSD;

III miejsce: Oliwia Kowal, kl. VII

II miejsce: Julia Zakuszewska, l.16, WSD

Nagrody zostały ufundowane przez Nadleśnictwo Bydgoszcz. Serdecznie dziękujemy!

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Katarzyna Sypniewska, Justyna Rypolc