Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie konkursu „Moje wymarzone wakacje”

„Niewiele do szczęścia potrzeba: trochę piasku, morza, nieba…” jak napisał Jan Izydor Sztaudynger. Każdy z nas ma swoje, indywidualne marzenia wakacyjne. Wielu z nas je realizuje, innym pozostaje czekać na ich spełnienie. Zaprosiliśmy dzieci i młodzież ze szkół szpitalnych i sanatoryjnych by podzieliły się z nami swoimi wakacyjnymi marzeniami przedstawiając je w formie plastycznej. Konkurs „Moje wymarzone wakacje” odbywał się w nietypowym terminie – właśnie w czasie wakacji. Dziecięca wyobraźnia i aktywność twórcza nie zawiodły. Nadesłano 90 prac z 8 szkół w Polsce. Do ich wykonania wykorzystano różne techniki i materiały plastyczne. Oceniając prace organizatorzy brali pod uwagę: zgodność z tematem, samodzielność wykonania oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Nagrodzono następujące osoby:

I miejsce     Kornelia Wróbel ZS „Słoneczko” Kołobrzeg
II miejsce    Magdalena Radziszewska ZSU Nr 1 Ciechocinek
III miejsce   Marta Tyckun ZS Nr 33 Bydgoszcz

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Dyplomy i nagrody zostaną dostarczone pocztą. Uczestnikom konkursu i ich opiekunom życzymy by wszystkie, nie tylko wakacyjne, marzenia się spełniły.
Organizatorzy: mgr M. Kozłowska, mgr B. Kocoń