Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie konkursu "Wisła królowa polskich rzek"

Rok 2017 jest ogłoszony przez Sejm Rrzeczypospolitej Polskiej Rokiem Rzeki Wisły.

Wisła – Królowa Polskich Rzek, będąca symbolem polskości i patriotyzmu – to nasze naturalne oraz historyczno-kulturowe dziedzictwo. Nauczyciele naszej szkoły zachęcili uczniów do pogłębienia wiedzy dotyczącej "królowej polskich rzek". W dniach od 6 do 30 marca 2017 roku, w naszej szkole przeprowadzono konkurs przyrodniczo - geograficzny, który adresowany był do uczniów klas I-III gimnazjum oraz klas I-III liceum ogólnokształcącego. Uczestnicy konkursu otrzymali do wypełnienia karty pracy w dwóch kategoriach wiekowych, dostosowanych do poziomu edukacyjnego. Konkurs objął młodzież ze wszystkich oddzialow szpitalnych, na których odbywają się zajęcia dydaktyczne.

Zadania, które wykonywali uczniowie pogłębiły ich wiedzę dotyczącą rzeki Wisły oraz motywująco wpłynęły na uczestników naszego konkursu. Uczniów nagrodzono w dwóch kategoriach.

Kategoria LO

1 miejsce Sara kl. II

2 miejsce Grzegorz kl. II

3 miejsce Ksenia kl. III

Kategoria gimnazjum

1 miejsce Magda kl. III

2 miejsce Maja kl. I

3 miejsce Małgorzata kl. II oraz Matra

Wiktoria kl. III

Klaudia kl. II

Kuba kl. II

Jakub kl. II

Laureatom gratulujemy sukcesu i zachęcamy do dalszego uczestnictwa w konkursach organizowanych przez naszą szkołę.

Organizatorzy:

Bożena Gęborys