Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie konkursu pt. „Cztery pory roku”

Co roku wszystko od nowa się zaczyna: wiosna, lato, jesień, zima…

Wszyscy odczuwamy obecność czterech pór roku w naszym życiu. Wielcy twórcy uwieczniali je w swoich utworach. Pragnęliśmy, aby nasi uczniowie także spróbowali przełożyć na język artystyczny swoje emocje związane z porami roku. Przez cały rok szkolny powstawały prace plastyczne wykonywane różnymi technikami plastycznymi. 86 dzieci z oddziałów dziecięcych bydgoskich szpitali wzięło udział w naszym konkursie. Po wnikliwej ocenie, gdzie brano pod uwagę różnorodność technik plastycznych, zgodność z tematem oraz estetykę wykonania, nagrodzono następujące osoby:
W kategorii:

I miejsce Klaudia Trankowska
II miejsce Magdalena Kołecka
III miejsce Daria Piotrowska

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Pokonkursowa wystawa prac ma miejsce w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym. Nagrody i dyplomy będzie można odebrać w sekretariacie Zespołu Szkół Nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej ul. Skłodowskiej-Curie 4(tel.: 52 345 28 17) w godzinach od 8.30 do 15.00 w terminie do 30. 06. 2017r., o czym laureaci i ich opiekunowie zostaną powiadomieni także telefonicznie.

Organizatorzy: Marta Modrzyńska, Małgorzata Sakowska, Beata Kocoń