Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kolorowy świat, malowany świat”.

Na przełomie maja i czerwca dzieci przebywające na leczeniu w bydgoskich szpitalach wzięły udział w szkolnym konkursie plastycznym, który pozwolił im rozwinąć ich bujną wyobraźnię i fantazję. Celem konkursu było odkrywanie własnych możliwości twórczych, rozwijanie wyobraźni i ekspresji plastycznej oraz wytwarzanie nastroju do kreatywnej pracy wspomagającej terapię. Do organizatorów wpłynęło 35 prac z 9 oddziałów. Różnorodność i pomysłowość prac była duża i wykazała ogromną kreatywność dzieci. Wyłoniono 15 laureatów z wszystkich kategorii wiekowych od przedszkola do szkoły ponadgimnazjalnej.

Organizatorzy nagrodzili następujące osoby w kategorii:
I miejsce Amelia Zadażyńska
II miejsce Anastazja Słama
III miejsce Milena Kordas

I miejsce Wiktoria Kozicz
II miejsce Małgorzata Kowalska
III miejsce Zuzanna Rudzka

Klasy IV –VI
I miejsce Marta Neuman
II miejsce Julia Kompa
III miejsce Sara Nowicka

Klasy gimnazjalne
I miejsce Marta Poćwiardowska
II miejsce Kaja Strzelecka
III miejsce Dominika Schroder

Klasy ponadgimnazjalne
I miejsce Lena Łyszkiewicz
II miejsce Izabela Dymel
III miejsce Marta Kropińska

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Pokonkursowa wystawa prac będzie miała miejsce w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym. Nagrody i dyplomy będzie można odebrać w sekretariacie Zespołu Szkół Nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej ul. Skłodowskiej–Curie 4 (tel. 52 345 28 17) w godzinach od 9.00 – 14.00 w terminie do 15.08.2017 r. o czym laureaci i ich opiekunowie zostaną powiadomieni telefonicznie.

Organizatorzy : Małgorzata Sakowska, Marta Kozłowska