Uczestnicy imprezy związanej z obchodami Światowego Dnia Serca Czworonożni przyjaciele w Klinice Onkologii  w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 Dogoterapia  na Oddziale Neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym Uczniowie podczas zajęć szkolnych o charakterze terapeutycznym.

Konkursy i wystawy /

powrót

Podsumowanie konkursu wiedzy biologicznej pt. Dbam o swoje zdrowie.

W miesiącu październiku w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy biologicznej pt. ,,Dbam o swoje zdrowie". Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum, przebywających na leczeniu w Klinice Pediatrii Onkologii i Hematologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy o zdrowiu, czynnikach wpływających na zdrowie człowieka oraz procesach zachodzących w naszych organizmach. W konkursie wzięło udział 15 uczniów. Ocenie podlegała zgodność z tematyką, pomysłowość oraz oryginalność wykonanych prac konkursowych.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za wkład pracy i zaangażowanie, a także wykazanie się szeroką wiedzą z zakresu znajomości tematyki prozdrowotnej.

 

Jury wyłoniło następujących zwycięzców:

W kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej:

1 miejsce: Karolina W. kl. VI

2 miejsce: Julia P. kl. IV

3 miejsce: Jan W. kl. V i Wiktoria K. kl. VI

 

W kategorii klas gimnazjalnych:

1 miejsce: Martyna Z. kl. II

2 miejsce: Klaudia G. kl. I

3 miejsce: Krzysztof J. kl. III

Wyróżnienie: Mateusz G. kl. III

 

Organizatorzy:

Anna Tojza

Bożena Gęborys