Konkursy i wystawy /

Podsumowanie konkursu "Jan PawełII i dzieci" - zobacz galerię zdjęć

W Bibliotece Pedagogicznej w Bydgoszczy dnia 25.11.2015 roku odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom międzyszkolnego konkursu plastycznego „Jan Paweł II i dzieci”, na którą przybyli uczniowie ze swoimi opiekunami-rodzicami i nauczycielami. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i piękne nagrody pozyskane od sponsorów. Uroczystość uświetnił występ artystów Diakonii Społecznej Ruchu Światło Życie, którzy  zaśpiewali razem z uczestnikami imprezy pieśni patriotyczne i pieśni o Janie Pawle II. Wszyscy mogli obejrzeć prezentację multimedialną na temat wielkiego Polaka Papieża Jana Pawła II.
Podsumowaniem uroczystości było wspólne zdjęcie jej uczestników przy nagrodzonych pracach.
Wszystkie prace konkursowe można będzie obejrzeć na wystawie pokonkursowej w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

Organizatorzy:
Joanna Grochowska, Iwona Górczyńska