Konkursy i wystawy /

Wystawa prac plastycznych z ogólnopolskiego konkursu "Zaginione gatunki świata zwierząt i roślin" w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy - zobacz galerię zdjęć

W dniach od 26.08.14 do 23.09.14r. można było zobaczyć w Urzędzie Wojewódzkim wystawę prac plastycznych dzieci i młodzieży przebywającej w szpitalach i sanatoriach, które wzięły udział w ogólnopolskim konkursie "Zaginione gatunki świata zwierząt i roślin". Zaprezentowano prace plastyczne o tematyce przyrodniczej, ukazujące rośliny i zwierzęta objęte ochroną prawną w naszej ojczyźnie.

Wystawa składała się z 42 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi i wzbudziła żywe zainteresowanie oglądających.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Organizator:

Iwona Górczyńska