Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

Dzień Dziecka w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno - Zakaźnym.

4 czerwca 2019 roku dzieci z Oddziału Pediatrii, Chorób Infekcyjnych i Hepatologii  Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno - Zakaźnego obchodziły Dzień Dziecka. Małych pacjentów odwiedzili goście specjalni. Z dalekiej podróży dotarli do szpitala Pirat i jego Smok. Przywieźli oni ulubione przez wszystkie dzieci prezenty. Ale aby je dostać, każdy musiał odgadnąć trzy zagadki o postaciach z bajek. Dzieci poradziły sobie znakomicie i otrzymały obiecane nagrody.  Niesamowitą frajdą dla dzieci było wymyślenie dla Smoka imienia. W każdej Sali Smok dostał inne imię. Więc teraz ma ich 7. Pirat i Smok urządzili również balonową zabawę . Było bardzo wesoło. A co najważniejsze dzieci fantastycznie spędziły ich najważniejszy dzień w roku - Dzień Dziecka.