Konkursy i wystawy /

Zaproszenie do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym na temat: „ABC zdrowego serca”.

Cele konkursu:
1. Poszerzanie wiedzy uczniów na temat chorób serca oraz zachowań sprzyjających utrzymaniu serca w zdrowiu i dobrej kondycji.
2. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat zdrowego trybu życia.
3. Budzenie radości i zadowolenia podczas izolacji szpitalnej poprzez stwarzanie sytuacji do osiągania sukcesów.
4. Rozwijanie i doskonalenie umiejętności manualnych uczniów poprzez estetyczne łączenie różnorodnych materiałów zdobniczych.

Regulamin konkursu:
1. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół szpitalnych i sanatoryjnych z terenu całej Polski oraz podopiecznych Fundacji Serce Dziecka.
2. Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu płaskiej pracy plastycznej, w formacie A4 lub A3, dowolną techniką z wykorzystaniem różnorodnych materiałów zdobniczych.
3. Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych:
- dzieci przedszkolne,
- uczniowie klas I - III SP,
- uczniowie klas IV - VI SP,
- uczniowie klas VII – VIII SP oraz uczniowie klas ponadpodstawowych.
4. Każda praca powinna zawierać następujące dane (imię, nazwisko, wiek -klasę ucznia, nazwę i adres szkoły lub informację ,że jest to podopieczny Fundacji, imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna, numer telefonu kontaktowego, zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie i przetwarzanie jego danych przez ZS nr 33).
5. Czas trwania konkursu od 19.09.2022 – 07.10.2022 r.
6. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody i dyplomy.
7. Prace należy dostarczyć do sekretariatu ZS nr 33w Bydgoszczy na adres (85-094 Bydgoszcz, ul. M. Skłodowskiej 4) do dnia 07.10.2021 r.
8. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 12.10.2021r., a lista laureatów będzie zamieszczona na stronie internetowej szkoły www.zs33.bydgoszcz.pl.
9. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatorów. O sposobie wręczenia nagród laureaci zostaną poinformowani telefonicznie lub nagrody zostaną wysłane pocztą.

Życzymy powodzenia!
Organizatorzy: M. Sakowska,, B. Kocoń, M. Górska, M. Modrzyńska