Konkursy i wystawy /

Podsumowanie szkolnego konkursu „ Bądź ECO”.

Konkurs pt. „Bądź ECO” skierowany był do uczniów ZS 33 w Bydgoszczy z klas IV-VIII szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych, przebywających na leczeniu
w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym oraz w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 1.
     Głównym celem konkursu było przybliżenie i popularyzacja wiedzy związanej z podejmowaniem działań na rzecz poszanowania środowiska naturalnego i zasobów naturalnych oraz uwrażliwienie na piękno naszej planety; Konkurs trwał od 17.10.2022 do 27.10.2022.r.

Zadaniem konkursowym było indywidualne i samodzielne stworzenie mapy myśli/sketchnotki (rysunkowej lub tekstowej) odpowiadającej na następujące pytania:
1. Co myślisz o ekologii?
2. Czy Ty żyjesz ekologicznie?
3. Jakie są Twoje pomysły na życie w zgodzie z zero waste?

W konkursie wzięło udział 38 uczniów. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!
Oto lista nagrodzonych osób:
I miejsce: Wiktoria K. KPD SU 1
II miejsce: Michalina K. KPD SU 1
II miejsce Wiktoria D. Onkologia SU 1
III miejsce: Wiktor U. Onkologia WSD

Wyróżnienia:
Nadia T. Onkologia WSD
Nicola Cz. Endokrynologia WSD
Julia Ł: KPD SU 1

Wszystkim uczniom, którzy brali udział w konkursie serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej aktywności w szkolnych konkursach.
Opracowała: Anna Osowska