Konkursy i wystawy /

Podsumowanie konkursu plastycznego: „Wesoły portret nauczyciela”

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej zaprosiliśmy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym pt. „Wesoły portret nauczyciela”. Przedsięwzięcie miało na celu  rozwijanie i doskonalenie umiejętności manualnych i twórczej wyobraźni uczniów, kształtowanie poczucia humoru poprzez interpretację plastyczną oraz budowanie autorytetu dobrego nauczyciela i wychowawcy. Udział w konkursie dał szansę naszym podopiecznym na tworzenie i odkrywanie własnych możliwości. Uczniowie w niezwykle ciekawy i humorystyczny sposób wykonali portrety swoich ulubionych nauczycieli. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem. Łącznie wpłynęły 22 prace z 8 oddziałów szpitalnych.        Komisja przyznała 15 nagród następującym osobom:

Kategoria: przedszkole
I miejsce – Antonina Rutkowska

Kategoria: klasy 0-III
I miejsce – Jan Lichowski
II miejsce – Natalia Dembczyńska
III miejsce – Lena Haupt  i   Wiktoria Józefko

Kategoria: klasy IV-VIII
I miejsce – Iga Lewandowska
II miejsce – Oliwia Lawitz i Alan Hak
III miejsce – Mateusz Falkiewicz

Kategoria: klasy ponadpodstawowe
I miejsce – Wiktoria Dąbrowska
II miejsce – Julia Pawelec
III miejsce –Wiktoria Sipińska i Kaja Suska

Dziękujemy za udział w konkursie.