Konkursy i wystawy /

„Wystawa świąteczna" w holu Szpitala Uniwersyteckiego nr 1

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych uczniów szkoły szpitalnej. „Wystawa świąteczna” znajduje się w holu Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 i składa się z 38 prac, które wykonali różnymi technikami plastycznymi uczniowie przebywający na leczeniu w Klinikach Chirurgii, Ortopedii, Okulistyki i Gastroenterologii. Wystawa jest ozdobą szpitala, wprowadza w świąteczny nastrój i daje satysfakcję uczniom, którzy je wykonali.

Iwona Górczyńska