Konkursy i wystawy /

Zaproszenie do udziału w szkolnym konkursie plastycznym: „Jesienna przygoda z magicznymi kołeczkami”.

Cele konkursu:

1. Dążenie do uzyskania sukcesu poprzez uczestnictwo w konkursie tematycznym.
2. Rozwijanie i doskonalenie umiejętności manualnych i twórczej wyobraźni poprzez wykorzystanie papierowych kółek orgiami.
3. Kształtowanie poczucia estetyki i smaku artystycznego poprzez zachęcanie do starannego wykonywania prac plastycznych.
4. Uwrażliwienie uczniów na piękno zmian otaczającej nas przyrody.

Warunki konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do uczniów ZS nr 33 - pacjentów oddziałów dziecięcych dwóch bydgoskich szpitali.
2. Zadaniem konkursowym jest samodzielne wykonanie techniką orgiami płaskiego z koła, pracy plastycznej w formacie A4 lub A3 przedstawiającej piękno zmian zachodzących w jesiennej przyrodzie.
3. Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych:
- dzieci przedszkolne
- uczniowie klas 0-III,
- uczniowie klas IV-VI,
- uczniowie klas VII – VIII.
4. Każda praca powinna zawierać następujące dane (imię, nazwisko, wiek ucznia, nr telefonu, adres domowy, nazwę oddziału, zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie i przetwarzanie jego danych osobowych przez ZS nr 33 oraz nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego praca została wykonana).
5. Czas trwania konkursu od 04.10.2021r. – 30.10.2021r.
6. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody i dyplomy.
7. Prace należy dostarczać do sekretariatu ZS nr 33 lub bezpośrednio do organizatorów. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatorów.
8. Prace uczestników zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie w holu Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy.

Życzymy powodzenia!

Organizatorzy: E. Konarska- Koźlak , J. Rocławska, J .Sękowska, M .Ziętara