Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięto konkurs „Rodzina – miłość, bezpieczeństwo, wsparcie”.

"Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę". (Sophia Loren)
Wszyscy wiemy jak ważna w życiu każdego człowieka jest rodzina. Potrzebujemy jej by się uczyć, bawić, rozwijać, być bezpiecznym i szczęśliwym. Często zapominamy o tym co jest dla nas oczywistością, ale po zastanowieniu dostrzegamy jej wszystkie zalety, a czasami także wady. Pragnąc uświadomić dzieciom czym jest, czym powinna być rodzina, rozpisaliśmy konkurs „Rodzina – miłość, bezpieczeństwo, wsparcie”. Dzieci i młodzież zaskoczyła nas podejściem do tematu. Przy wspólnych rozmowach i opowieściach powstawały prace plastyczne na większości oddziałów dziecięcych. Jako, że był to konkurs wojewódzki dołączyli do nas uczniowie z innych szkół. Nadesłano wiele pięknych prac. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące osoby:

W kategorii klas I-III
I miejsce Patrycja Chabowska Tucholski Ośrodek Kultury
II miejsce Kinga Borkowska ZS nr 33 w Bydgoszczy
III miejsce Lidia Grochowska SP nr 36 w Bydgoszczy
Wyróżnienie Paulina Koseda Tucholski Ośrodek Kultury
Wyróżnienie Bianka Zielińska ZS nr 29 w Bydgoszczy

W kategorii klas IV-VIII
I miejsce Oliwia Jakimów ZS nr 33 w Bydgoszczy
II miejsce Martyna Mrozowicz ZS nr 29 w Bydgoszczy
III miejsce Magdalena Ciorkowska ZS nr 33 w Bydgoszczy
Wyróżnienie Krystian Piotrowski Tucholski Ośrodek Kultury
Wyróżnienie Roksana Treder ZS nr 33 w Bydgoszczy
Wyróżnienie Anastazja Bonna ZS nr 33 w Bydgoszczy

W kategorii klas ponadpodstawowych
I miejsce Oliwia Dyka ZS nr 33 w Bydgoszczy
II miejsce Wiktoria Augustyniak ZS nr 33 w Bydgoszczy
III miejsce Julia Pawelec ZS nr 33 w Bydgoszczy
Wyróżnienie Amelia Politowicz ZS nr 33 w Bydgoszczy
Wyróżnienie Oliwia Sieracka SP nr 63 w Bydgoszczy

Dziękujemy za udział w konkursie. Laureaci zostaną poinformowani o sposobie wręczenia nagród i dyplomów, które ufundował Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Nadesłane prace można oglądać na wystawie w holu Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego.

Beata Kocoń