Konkursy i wystawy /

Zaproszenie do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt. „Portret Kubusia Puchatka”

Cele konkursu:
1. Rozwijanie zainteresowań literaturą dziecięcą.
2. Kształtowanie postaw czytelniczych.
3. Rozwijanie, kreatywności i wyobraźni twórczej dzieci.
4. Odreagowanie napięć emocjonalnych związanych z hospitalizacją.

Warunki konkursu:
1. Konkurs adresowany jest do uczniów ZS nr 33 – pacjentów oddziałów dziecięcych bydgoskich szpitali.
2. Zadanie konkursu jest samodzielne wykonanie płaskiej pracy plastycznej, zgodnie z tematem konkursu, w formacie A-4 lub A-3.
3. Indywidualnie wykonane prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych:
• dzieci w wieku przedszkolnym,
• uczniowie klas I – III,
• uczniowie klas IV – VI,
• uczniowie klas VII – VIII.
4. Każda praca powinna zawierać następujące dane:
- imię, nazwisko, wiek i klasę ucznia,
- nazwę oddziału i nazwisko nauczyciela,
5. Czas trwania konkursu 19.01.2021 – 05.02.2021.
6. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody i dyplomy . O sposobie ich wręczenia opiekunowie laureatów poinformowanie będą telefonicznie.
7. Pokonkursowa wystawa prac będzie miała miejsce w lutym i marcu w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej w Bydgoszczy przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie 4.
8. Prace należy dostarczać na adres:
Zespół Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy, ul. Marii Skłodowskiej – Curie 4, 85-094 Bydgoszcz, tel. /52/ 345 28 17

Życzymy powodzenia w konkursie.

Organizatorzy:
Ilona Jeziorkowska,