Konkursy i wystawy /

Zaproszenie do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.„Bezpiecznie w czasie pandemii koronawirusa”

Cele konkursu:
1. Propagowanie odpowiedzialnego zachowania i przestrzegania obowiązujących zasad w czasie pandemii koronawirusa.
2. Pobudzanie aktywności twórczej i kreatywności dzieci i młodzieży.
3. Dążenie do uzyskania sukcesu poprzez uczestnictwo w konkursie tematycznym.

Warunki konkursu:
1. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży przebywającej na leczeniu w szpitalach na terenie całej Polski.
Termin przesyłania prac: 05.03- 12.04.2021r.
2. Zadaniem konkursowym jest wykonanie płaskiej pracy plastycznej, zgodnej z tematem konkursu, w formacie A-4 lub A-3.
3. Indywidualnie wykonane prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych:
• dzieci przedszkolne (5 i 6 lat)
• uczniowie klas I-III,
• uczniowie klas IV-VI,
• uczniowie klas VII - VIII
4. Każda praca powinna zawierać następujące dane:
• imię, nazwisko, wiek i klasę ucznia,
• adres i numer telefonu,
• nazwę i adres placówki
• zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie i przetwarzanie jego danych osobowych przez ZS nr 33 w celach konkursowych.
5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30.04.2021 r. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody i dyplomy, które prześlemy pocztą.
6. Prace należy przesłać w terminie do 12.04.2021 r. na adres: Zespół Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy ul. Skłodowskiej-Curie 4, 85-094 Bydgoszcz, tel. /52/345 28 17. Prace można też dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły w godz. 8.00-15.00.
7. Informacje o przebiegu i podsumowaniu konkursu będą zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły: www.zs33.bydgoszcz.pl

Wszystkie prace biorące udział w konkursie, przechodzą na własność organizatora.

Życzymy powodzenia w konkursie.
Organizatorzy: Bożena Dorszewska, Iwona Górczyńska, Monika Krajniak