Konkursy i wystawy /

Wystawa pokonkursowa „Moja wymarzona choinka”.

15 stycznia w Niepublicznym Przedszkolu „Tęcza” w Bydgoszczy odbyła się wystawa nagrodzonych oraz wyróżnionych prac dzieci i młodzieży w szkolnym konkursie plastycznym pt. „Moja wymarzona choinka”. Prace zostały zaprezentowane na tablicy w korytarzu przedszkola, gdzie można je było oglądać do 24 stycznia.
Uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłą starannością, pomysłowością i kreatywnością.
Stworzono oryginalne choinki na miarę XXI wieku.
Prace cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci, rodziców, opiekunów, nauczycieli. Były podziwiane i komentowane. Najwięcej osób obejrzało wystawę 15 stycznia przy okazji balu karnawałowego, który odbył się tego dnia w przedszkolu.
Nauczyciele przedszkola wystawili zdjęcia prac plastycznych także na swojej stronie na FB, gdzie pochwalili się współpracą ze szkołą szpitalną. Dzięki temu nietuzinkowe choinki mogły cieszyć oko jeszcze wielu osób.

Organizatorzy:
Bożena Dorszewska