Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie konkursu „Moja wymarzona podróż z Nelą Małą Reporterką ”.

Kim jest Nela, Mała Reporterka? Kochają ją dzieci oraz ich rodzice. To pogodna dziewczynka, która zwiedzając świat, dzieli się swoimi przeżyciami pisząc książki, które cieszą się dużą popularnością wśród odbiorców. W dniach 29.11.2019- 12.12.2019 w Zespole Szkół nr 33 w Bydgoszczy odbył się konkurs pt. „Moja wymarzona podróż z Nelą Małą Reporterką”. Pomysł na konkurs narodził się dzięki uczniom, którzy z zapałem śledzą losy Neli i wraz z nią chcieliby przeżyć niezwykłe przygody.
Celem konkursu było pobudzenie i kształtowanie wyobraźni uczniów, którzy mieli okazję (poruszając wodzę swojej fantazji ) za pomocą kredek, farb przenieść się ze swoją ulubioną bohaterką w odległe krainy.
Trafiło do nas 8 prac, spośród których wyłoniono następujących laureatów:
Kategoria klas IV-VI
1 Miejsce:
Pola Banaszkiewicz.
Kategoria klas I- III
1 Miejsce:
Amelia Szafrańska.
2 Miejsce:
Piotr Kaczmarek,
Allan Nitkiewicz,
Iga Kotlarek.
3 Miejsce:
Marlenka Dudzic ,
Szymon Piętka .
Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej telefonicznie. Laureatom serdecznie gratulujemy.
Opracowała: Monika Fabrycka