Konkursy i wystawy /

Rozstrzygniecie konkursu na plakat promujący bibliotekę i czytelnictwo.

„Książki są jak towarzystwo, które sobie człowiek wybiera”
Monteskiusz

W dniach 29.11.2019- 12.12.2019 w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny, którego celem było zachęcenie młodzieży i dzieci do czytania, rozwijania swoich twórczych talentów, a także promocja książki i biblioteki.
Uczniowie tworzyli ilustracje oraz wymyślone przez siebie hasła, mające na celu uświadomienie, jak istotne jest w naszym życiu czytanie. Powstały niezwykle pomysłowe prace, których twórcy wykazali się niezwykłą kreatywnością.
Nagrodzone osoby:
1 miejsce
Julia Orzoł klasa 8
2 miejsce
Agata Mowińska klasa 6
3 miejsce
Nikola Krzewińska klasa 6

Laureatom gratulujemy. O sposobie wręczenia nagród uczniowie zostaną poinformowani telefonicznie.
Opracowała: Monika Fabrycka