Konkursy i wystawy /

Wyniki konkursu matematyczno – plastycznego ”Pizza Pi” - zobacz galerię zdjęć

11 kwietnia 2016 wyłoniono zwycięzców konkursu matematyczno-plastycznego „Pizza Pi”. Organizatorzy otrzymali z oddziałów szpitalnych bardzo oryginalne i estetycznie wykonane projekty pizz. Aby wykonać prace, uczniowie poświęcili bardzo dużo własnego czasu i wykazali się pomysłowością oraz kreatywnością. Atrakcyjny dobór figur geometrycznych utrudniał podjęcie ostatecznej decyzji w sprawie wyłonienia laureatów. Jury po długich debatach przyznało następujące miejsca:

MIEJSCE I - Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii, Szpital Uniwersytecki nr 1,

MIEJSCE II - Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzież,y Szpital Uniwersytecki nr 1,

MIEJSCE III - Oddział Pediatrii, Chorób Infekcyjnych i Hepatologii, Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny

WYRÓŻNIENIE - Oddział Kliniczny Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpital Uniwersytecki nr 1

">Zwycięzcom gratulujemy!!!

Opracowała: Justyna Rocławska