Konkursy i wystawy /

Podsumowanie konkursu wiedzy biologicznej pt. ,,Tajemnice ludzkiego ciała

W miesiącu listopadzie w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy biologicznej pt. ,,Tajemnice ludzkiego ciała". Konkurs kierowany był do uczniów klas gimnazjalnych, przebywających na leczeniu w bydgoskich szpitalach. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy o budowie ciała człowieka i procesach zachodzących w organizmie, rozwijanie zainteresowań biologią oraz kształtowanie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji. W konkursie wzięło udział 19 uczniów. Ocenie podlegała zgodność odpowiedzi z zagadnieniami. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za wkład pracy i zaangażowanie, a także wykazanie się szeroką wiedzą z zakresu znajomości   budowy ciała człowieka.
Jury wyłoniło następujących zwycięzców:
1 miejsce: Wiktoria M. kl. I  (Oddział Onkologii)
2 miejsce: Oliwia K. kl. III, Klaudia G.  (Oddział Onkologii)
3 miejsce: Zuzanna  O. kl. I  (Oddział Endokrynologii)
Wyróżnienie: Agnieszka O. kl. II  (Oddział Neurologii), Kamila M. kl. II  (Oddział Onkologii)

Nagrody zostaną wręczone uczestnikom konkursu osobiście lub wysłane pocztą.
Organizatorzy: Anna Tojza, Bożena Gęborys, Aneta Biesiacka