Konkursy i wystawy /

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego pt. ”Psy i koty – nasi przyjaciele”

W październiku 2014 r. na oddziałach dziecięcych bydgoskich szpitali został przeprowadzony konkurs, którego ideą było plastyczne wyrażenie uczuć i refleksji związanych ze zwierzętami bliskimi dla człowieka takimi jak psy i koty. Przedmiotem konkursu było wykonanie indywidualnej pracy plastycznej. Ze wszystkich oddziałów spłynęło razem 28 prac.

A oto wyniki konkursu:

Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA
Klasy I – III

1. miejsce: Nikodem Sz.
2. miejsce: Marysia L.
3. miejsce: Wiktoria L.
Wyróżnienie I: Olivier K.
Wyróżnienie II: Nikola G.

Klasy IV – VI

1.miejsce: Roksana Ł.
Wyróżnienie I: Amelia K.

Kategoria GIMNAZJUM
1. miejsce: Monika P.
2. miejsce: Paulina J.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy osobiście lub drogą pocztową. Wszystkie prace konkursowe przechodzą na własność organizatora, który zastrzega sobie prawo do publikacji wyników konkursu na stronie internetowej szkoły www.zs33.bydgoszcz.pl w zakładce KONKURSY.

Organizatorzy: Marta Wiśniewska, Anna Karolczak