Konkursy i wystawy /

Sprawozdanie z konkursu międzyprzedmiotowego „Mistrz łamigłówek”

W konkursie wzięli udział uczniowie Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego Nr 1.
Celem konkursu było doskonalenie umiejętności logicznego i twórczego myślenia uczniów, rozwijanie zainteresowań oraz inspirowanie dzieci i młodzieży do poszerzania wiedzy z różnych dziedzin życia.
 Każdy uczeń otrzymał kartę konkursową złożoną z dwóch części: „Rozgrzewki” jednakowej dla wszystkich biorących udział w konkursie oraz części właściwej zmagań konkursowych, zróżnicowaną dla każdej grupy wiekowej. Zadania były opracowywane tak, aby uczniom miło i przyjemnie upływał czas mozolnej pracy, opatrzone były one w rysunki i ciekawe treści.
„Mistrz łamigłówek” cieszył się dużym powodzeniem i budził pozytywne emocje. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i ambicją podchodzili do zadań i z niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia wyników, dyskutując nad poprawnymi odpowiedziami do kolejnych zadań.
Najlepszymi okazali się:
w kategorii szkoły podstawowej
I miejsce –  Matylda G.
II miejsce – Martyna G.
III miejsce  - nie przyznano

w kategorii gimnazjum
I miejsce –  Wiktor W.
II miejsce – Klaudia G.
III miejsce  - Michał  K.

w kategorii szkoły ponadgimnazjalnej
I miejsce –  Marta L. oraz Paulina K.
III miejsce  - Miłosz C.
Wyróżnienie – Piotr Ś.

GRATULUJEMY!
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, a wszyscy uczestnicy miłe upominki za udział w konkursie.

Organizatorzy:
Agnieszka Kiernicka