Konkursy i wystawy /

Podsumowanie konkursu historyczno - przyrodniczego „Osobliwości historyczno - przyrodnicze Polski” - zobacz galerię zdjęć

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum Zespołu Szkół Nr 33.  Przebiegał  na trzech etapach edukacyjnych w klasach:
•    I-III  SP
•    IV-VI  SP
•    I-III gimnazjum
Głównymi celami konkursu było: rozbudzanie i rozwijanie u uczniów zainteresowań przyrodniczych i historycznych swoją Ojczyzną, poszerzanie wiadomości o miejscach szczególnie ciekawych pod względem przyrodniczym i historycznym znajdujących się w Polsce oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych i twórczej wyobraźni uczniów klas I-III.
Konkurs trwał przez miesiąc maj 2015 r. W konkursie wzięło udział 21 uczniów. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 2.06.2015 r. na festynie z okazji Dnia Dziecka na oddziale onkologii. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez Radę Osiedla „Bielawy” z Bydgoszczy. Nagrody dla zwycięzców, którzy nie mogli ich odebrać na festynie, zostały wysłane pocztą na adres domowy. Fundatorom nagród serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!!!

Alicja Cierżnicka, Katarzyna Sypniewska