Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2018/2019

Przedstawienie "Teatru za jeden uśmiech" z Krakowa Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży.

Dnia 3 września 2018 na Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży kolejny raz gościliśmy aktorów "Teatru za jeden uśmiech" z Krakowa. Tym razem zaprezentowana przez nich sztuka nawiązywała do miłości czarownicy do księcia. Mistrzowie słowa oczarowali nas nie tylko piękną grą aktorską ale również trafnie dobranym podkładem muzycznym jak i bogatą scenografią. Występ sympatycznych wykonawców podobał się nie tylko pacjentom ale również ich rodzicom i odwiedzającym gościom. Gromkimi brawami i laurką pożegnaliśmy krakowskich aktorów, a oni jak zawsze przygotowali upominki, którymi obdarowali chore dzieci.

Opracowanie: Bożena Wysińska