Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2018/2019

Noworoczny koncert kolęd w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno- Zakaźnym

11 stycznia dzieci przebywające na leczeniu w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno- Zakaźnym uczestniczyły w noworocznym koncercie kolęd z udziałem młodzieży VIII LO w Bydgoszczy . Przez blisko godzinę mogliśmy słuchać pięknych kolęd i pastorałek, a młodzi artyści wprowadzili nas w ciepły, pełen magii i radości klimat. Zarówno dzieci jak ich rodzice chętnie włączali się do wspólnego śpiewania. Mali pacjenci otrzymali pamiątkowe obrazki oraz drobne upominki. Ten wyjątkowy koncert dał dzieciom nie tylko możliwość kontynuowania pięknego zwyczaju jakim jest śpiewanie kolęd, ale także pozwolił im zapomnieć o trudach związanych z chorobą i pobytem w szpitalu. Wspólne śpiewanie miało przypominać nam , że okres Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku to czas radosny, czas” kiedy możemy zobaczyć ile serca jest w nas”…Bądźmy dobrzy i serdeczni dla siebie w Nowym Roku.

Opracowała: Małgorzata Ziętara