Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2018/2019

Dzień Nauczyciela w Klinice Psychiatrii

Dnia 16 października nauczycieli pracujących w Klinice Psychiatrii spotkała bardzo miła niespodzianka ze strony naszych uczniów. Podopieczni w wielkiej tajemnicy przygotowali dla nas wielką uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela. Do tego dnia przygotowywali się bardzo starannie i do końca nie zdradzili swoich zamierzeń. Otrzymaliśmy tylko zaproszenia wypisane na czerwonych serduszkach, przygotowane przez uczniów.

Było nam niezmiernie miło spędzić t czas w ten sposób. Cieszymy się, że uczniowie o nas pamiętali.
Katarzyna Niedzwiec, Alicja Stefanik