Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

Wystawa świąteczna w Szpitalu Zakaźnym

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczniowie szkoły szpitalnej wykonali wiele prac plastycznych, które zostały wykorzystane do zorganizowania świątecznej wystawy plastycznej na oddziale pediatrycznym w Szpitalu Zakaźnym. Prace tworzyły dzieci różnymi technikami plastycznymi indywidualnie lub zespołowo. Wystawa przyczyniła się do stworzenia na oddziale świątecznego nastoju. Prace dzieci wzbudziły podziw personelu medycznego i rodziców oraz satysfakcję chorych dzieci. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji wystawy.

Iwona Górczyńska