Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

Wystawa letnio-jesienna w Szpitalu Zakaźnym

W miesiącach wrzesień-listopad 2017 r. oddział pediatryczny w Szpitalu Zakaźnym zdobiła letnio-jesienna wystawa prac plastycznych. Prace te wykonały indywidualnie lub zespołowo chore dzieci przebywające na leczeniu. Uczniowie naszej szkoły tworząc swoje dzieła wykorzystali różne techniki plastyczne. Uczestnicząc w wykonaniu prac zespołowych mimo izolacji w pewien sposób integrowały się z innymi dziećmi z oddziału. Oglądanie wystawy sprawiło im satysfakcję. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji wystawy.

Iwona Górczyńska