Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

Warsztaty decoupage w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii SU nr 1 – 21.03.2018

Mieliśmy wielką przyjemność gościć panią Agatę Kosacką, która zaoferowała się przygotować i przeprowadzić warsztaty wielkanocnego decoupage. Dzieci wraz z rodzicami licznie zgromadziły się w świetlicy, otrzymały przygotowane deseczki w kształcie jajek, które upiększały wyciętymi fragmentami serwetek, pokrywały klejem a potem malowały lakierem. Wszystko to robiły pod czujną opieką i przy pomocy Pani Agaty. Powstały przepiękne świąteczne dekoracje. Uciechy z artystycznej pracy było wiele a satysfakcja przy tym ogromna. Pani Agata bardzo przeżywała pracę z naszymi uczniami ponieważ były to jej pierwsze warsztaty. Wszyscy uważamy, że spisała się na szóstkę z dużym plusem i już zamówiliśmy sobie następne spotkanie ze sztuką rękodzieła. Każdy z uczestników otrzymał od Pani Agaty Kosackiej dyplom a my odwzajemniliśmy się szczerymi uśmiechami i pamiątkową laurką.
     Świetnie się złożyło, że warsztaty odbyły się w pierwszy dzień wiosny, więc na koniec uraczyliśmy się wszyscy białą czekoladą z naszego bałwanka, którego wypadało już pożegnać. Świątecznie witamy Panią Wiosnę!

Opracowanie: Ewa Konarska - Koźlak