Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

Przekazanie książek dla Kliniki Psychiatrii SU nr 1 w Bydgoszczy - 16.01.2018

Miałyśmy ogromną przyjemność gościć w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie. Celem wizyty dyrektor Izabeli Maciejewskiej było odebranie z rąk dyrektora Mirosława Donarskiego książek zebranych w przedświątecznej akcji przeprowadzonej na terenie szkoły. Uczniowie wraz z rodzicami bardzo ciepło zareagowali na ideę przekazania książek chorym dzieciom. Zebrano kilka kartonów i paczek niezwykle cennego księgozbioru – daru dobrych i wrażliwych serc. W spotkaniu uczestniczyły również koordynatorki akcji Julia Braun oraz Ewa Konarska – Koźlak. Dziękujemy za tak ogromny odzew ze strony uczniów z Łochowa. Po niezwykle serdecznej rozmowie z dyrektorem M. Donarskim otrzymaliśmy zapewnienie dalszej współpracy i pomocy przy wspólnych projektach. Bardzo serdecznie dziękujemy.

Opracowała: Ewa Konarska - Koźlak