Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

Mikołaj i Królowa Śniegu na spotkaniu wigilijnym w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym

W dniu 19.12.2017 dzieci przebywające na  Oddziale Dziecięcym w Szpitalu Obserwacyjno –Zakaźnym uczestniczyły w spotkaniu wigilijnym. Nauczyciele ZS33 przygotowali wiele niespodzianek. Na oddział przybyli goście specjalni- Królowa Śniegu wraz z Mikołajem. Dzieci obejrzały teatrzyk o świątecznym drzewku, przypomniały tradycje bożonarodzeniowe rozwiązując quizy i zagadki, śpiewały znane kolędy. Mali pacjenci próbowali wraz z Królową Śniegu ułożyć zaklęcie, które przywołałoby opady śniegu. Na zakończenie Mikołaj rozdał małym pacjentom prezenty sponsorowane przez  bydgoskich Motomikołajów. Wszyscy świetnie się bawili, humory dopisywały a uśmiechy buziek nie opuszczały.