Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

Dzień Dziecka z Kubusiem Puchatkiem w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym - 29.05.2018

29 maja 2018 mali pacjenci z Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego obchodzili Dzień Dziecka. Z tej okazji oddział dziecięcy odwiedził Kubuś Puchatek, który miał dla nich wiele niespodzianek. Miś przeprowadzając quiz wiedzy, sprawdził czy uczestnicy spotkania znają przyjaciół z Siedmiomilowego Lasu. Wszyscy zdali go celująco. Puchatek stoczył z dziećmi balonową bitwę, w której zwyciężyły oczywiście dzieci oraz zaprosił do piosenki  o niedźwiadku, w trakcie której dzieci powtarzały gesty za misiem. Miś Puchatek rozdał dzieciom miodowe życzenia z okazji Dnia Dziecka oraz prezenty. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, wszyscy byli zadowoleni. A z każdej sali słychać było radosny śmiech małych pacjentów.

Justyna Rocławska