Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

Dr Clown na oddziale gastroenterologii.

Dnia 16.03.2018 r. na oddziale gastroenterologii odbyło się wiosenne spotkanie ze sztuką zorganizowane przez wolontariuszy fundacji Dr Clown.
Goście przygotowali wiele atrakcji dla małych pacjentów : rysowanie, wyklejanie, zagadki. Każdy mógł wybrać coś dla siebie. Największym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne na których dzieci ozdabiały styropianowe jajka. Było przy tym dużo dobrej zabawy.
Takie spotkania wspomagają proces leczenia , odreagowują napięcie będące wynikiem hospitalizacji.

Monika Krajniak