Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2016/2017

„Wieczór Andrzejkowy” w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym - zobacz galerię zdjęć

Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. Dnia 30.11.2016 roku pacjenci Oddziału Pediatrii, Chorób Infekcyjnych i Hepatologii mieli okazję, jak co roku wziąć udział w „Wieczorze Andrzejkowym”. Dzieci przypomniały sobie historię wieczoru andrzejkowego oraz wszystkie znane im wróżby. Nauczyciele przygotowali dla nich mnóstwo wróżb, m.in.: wróżyli imiona swoich przyszłych sympatii, swoją dalszą drogę życia, a i mogły dowiedzieć się także czegoś o sobie i swoim charakterze. Zadania dały uczniom mnóstwo radości i odprężenia o czym świadczyły uśmiechnięte buzie. Były miłym akcentem w czasie hospitalizacji. Przekonali się, iż w szpitalu również można miło spędzić czas.

Opracowała Justyna Rocławska