Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2016/2017

Święto Drzewa w Klinice PHiO - zobacz galerię zdjęć

Spotkania z okazji Święta Drzewa stały się już tradycją na naszym oddziale. W tym roku również podjęliśmy wiele działań, aby uczniowie, którzy nie mogą obcować bezpośrednio z przyrodą i lasem, mogli choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości szpitalnej i przenieść się do środowiska lasu. Poznawaliśmy rolę i znaczenie drzew dla życia ludzi i zwierząt na naszej planecie. Naśladowaliśmy odgłosy lasu, rozpoznawaliśmy zwierzęta leśne, odkrywaliśmy tajniki lasu w zagadkach, rebusach i zabawach. Wykonaliśmy piękne prace plastyczne o tematyce leśnej. Tego typu spotkania są bardzo cenne dla naszych uczniów, wnoszą dużo radości oraz dostarczają samych pozytywnych emocji.

K. Sypniewska, A. Kiernicka, J. Rypolc