Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2016/2017

Impreza wielkanocna w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym - zobacz galerię zdjęć

Dnia 10 kwietnia 2017 roku na Oddziale Pediatrii, Chorób Infekcyjnych i Hepatologii Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego w Bydgoszczy nauczyciele przygotowali zajęcia na temat wiosny oraz świąt Wielkiej Nocy. Podczas spotkania, uczniowie opisywali z czym kojarzy im się wiosna, odpowiadali na zagadki związane z świętami, przypominali tradycje i zwyczaje wielkanocne. W trakcie zajęć mali pacjenci wykonali maskę zajączka oraz pracę plastyczną, przedstawiającą świątecznego kurczaczka. Z okazji zbliżających się świąt oraz obchodów Dnia Służby Zdrowia, uczniowie napisali życzenia oraz wykonali kartki dla pracowników szpitala. Pod koniec zajęć dzieci biorące udział w zajęciach otrzymały prezenty, które osobiście dostarczył wielkanocny zajączek.

Opracowanie: Justyna Rocławska