Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2016/2017

Dzień Pielęgniarki w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1

Dnia 12 maja na Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 obchodziliśmy Dzień Pielęgniarki. Dzieci wręczyły paniom pielęgniarkom laurkę z życzeniami i upominki oraz przedstawiły program artystyczny. W tym dniu postanowiliśmy zamienić się na chwilę rolami i pozwolić im na odprężenie umysłów. Przygotowaliśmy dwie gry, w których panie współzawodniczyły o pierwsze miejsce. Nasi pacjenci, w ramach dbałości o zdrowie ułożyli przepis na zdrową sałatkę, a także naszkicowały portrety pielęgniarek. Na twarzach wszystkich biorących udział w uroczystości pojawiły się uśmiechy i czerwone rumiane policzki. Dzień okazał się bardzo miły i uroczysty.

Opracowanie: Bożena Wysińska