Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2015/2016

Wyjście uczniów z KP do Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park - zobacz galerię zdjęć

Dzięki uprzejmości Dyrekcji Family Parku, w dniu 27 października, młodzież miała niebywałą okazję spędzenia czasu na korzystaniu z udostępnionych dla nich atrakcji. A było ich wiele. Sala zabaw, akumulatorowe samochodziki, kręgle, ścianka wspinaczkowa pozwoliły zdobywać nowe umiejętności i były podstawą rozmaitych aktywności fizycznych.

Spotkanie z Profesorem Ciekawskim usystematyzowało wiedzę uczniów dot. właściwości i wykorzystania ognia, ciekłego azotu i Tuby Rubensa. Eksperymenty i doświadczenia przeniosły uczniów w świat fizyki i chemii, a interaktywna wystawa naukowa odkryła tajemnice nauki.

Spotkanie okazało się doskonałą zabawą, nauką, a jednocześnie terapią. Służyło integracji grupy oraz lepszemu poznaniu się. Wywołało wiele radości i uśmiechów, a niezapomniane wrażenia na długo pozostały w pamięci naszych uczniów.

Opiekunowie:

Katarzyna Niedzwiec