Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2015/2016

Euro 2016 - wszyscy jesteśmy kibicami! - zobacz galerię zdjęć

Trwają Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej we Francji. Zainspirowani tym, co dzieje się za oknem, na ulicach i w naszych domach postanowiliśmy stworzyć choć namiastkę tego klimatu w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Wraz z uczniami, przebywającymi na leczeniu w Klinice i ich rodzicami, tworzyliśmy plakaty tematyczne, zawieszki na drzwi, typowaliśmy wyniki meczów, a przy tym wszystkim doskonale się bawiliśmy. Oddział zamienił się w biało-czerwone strefy kibica, pojawiły się plakaty naszych piłkarzy oraz hasła zagrzewające naszych sportowców do walki.

Trzymamy kciuki!

Basia Boniecka, Agnieszka Kiernicka, Katarzyna Niedzwiec