Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2014/2015

„Jasełka” w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy

Dnia 17 grudnia 2014 roku w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym hospitalizowani pacjenci mieli możliwość obejrzenia tradycyjnych Jasełek. Z przedstawieniem odwiedziły nas dzieci z klas trzecich – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie. Jasełka wywołały miłą, świąteczną atmosferę, pacjenci włączali się do wspólnego śpiewania kolęd. Podziwiali ciekawą scenografię i stroje oraz piękny taniec Aniołów. Wszystkim udzieliło się wzruszenie towarzyszące tej magicznej Nocy. Serdecznie dziękujemy gościom za przygotowanie przedstawienia i odwiedziny. Po Jasełkach wszystkie dzieci zostały zaproszone na uroczyste Wigilie. A tam czekały na nich różne niespodzianki… Były odwiedziny prawdziwego Gwiazdora z upominkami od firmy Atos w Bydgoszczy, a także ufundowane przez  prywatnych darczyńców. Dzięki ludziom "dobrej woli i otwartego serca" na każdym oddziale mogliśmy zorganizować uroczyste spotkania wigilijne.