Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2014/2015

Wizyta Superbohaterów w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego im. dr. Jurasza w Bydgoszczy.(11.06.15) - zobacz galerię zdjęć

Niespodzianek i radości z okazji Dnia Dziecka, okazuje się, ze nie ma końca. Wielką atrakcją dla naszych dzieci były odwiedziny Supermana, Batmana i Spidermana. Jak na superbohaterów przystało spotkanie odbyło się w niekonwencjonalny sposób. Nasi goście zjechali z dachu szpitala na linach i zaglądali do okien – kiwali do dzieci, „przybijali piątki”, puszczali bańki mydlane. Potem odwiedzili nas w świetlicy, gdzie zrobili z dziećmi pamiątkowe zdjęcia  i rozdawali prezenty. W rolę super bohaterów wcielili się pracownicy firmy Everest. Całą imprezę zorganizowali wolontariusze z Fundacji Dr Clown, którzy od lat zabawiają naszych małych pacjentów niosąc im radość i uśmiech. Dziękujemy Wam serdecznie!!!

Opracowała: Ewa Konarska - Koźlak