Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2014/2015

Wigilia na Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza

Śpiewanie kolęd i wigilia na Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza odbyła się w dniu 18 grudnia 2014 roku. Zaproszonymi gośćmi na tę okazję byli: oddziałowa tutejszej kliniki Pani mgr Małgorzata Olkiewicz, dyrektor szkoły szpitalnej mgr Alicja Cierżnicka i dzieci wraz z rodzicami. To miłe spotkanie rozpoczęliśmy kolędą ,,Cicha noc”. Wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczno-noworoczne życzenia. W trakcie wieczerzy uczniowie uczestniczyli w zabawach, rozwiązywali zagadki i krzyżówki, dekorowali papierową choinkę. Wigilia przebiegała w podniosłym nastroju przy blasku świec i zimnych ogni, jak również poczęstunku, lecz najbardziej oczekiwaną przez najmłodszych częścią wigilii było otrzymanie prezentów.