Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2014/2015

Spotkanie wielkanocne w Szpitalu Zakaźnym - zobacz galerię zdjęć

W dniu 24 marca 2015 roku dzieci przebywające na oddziale pediatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego miały okazję spotkać się z wielkanocnym zajączkiem i jajkiem. Choć brzmi to nieprawdopodobnie jajo tocząc się z pokoju do pokoju stawało się coraz piękniejsze ponieważ dzieci, w duchu przedświątecznych wielkanocnych przygotowań, zdobiły je wspólnymi siłami wykorzystując różne techniki plastyczne. Nasi podopieczni również chętnie brali udział w zadaniach do wykonania oraz quizie wiedzy o Wielkanocy. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali drobne upominki i słodkości. Dzięki tej inicjatywie nasi uczniowie mieli możliwość poczuć klimat jaki towarzyszy Świętom Wielkiej nocy i na chwilę zapomnieć o szpitalnej rzeczywistości.