Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2014/2015

Kolęda w Szpitalu Dziecięcym - zobacz galerię zdjęć

W sobotę, 17 stycznia, dzieci przebywające na leczeniu w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym miały niespodziewanych gości z Fundacji „Wiatrak”. Połączone siły Wolontariuszy GPS, grupy ŚDM i Duszpasterstwa Akademickiego "Martyria" przybyły, by wspólnie kolędować. W salach dzieci rozbrzmiewały słowa kolęd, a „anioły” wręczały prezenty, które były darem serca zebranym podczas spotkania wigilijnego GPS i Wigilii Akademickiej. Miłe wspomnienia pozostaną na długo w pamięci małych pacjentów.