Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2014/2015

Karnawał w wiosce Smerfów - Szpital Zakaźny - zobacz galerię zdjęć

Dnia 27 stycznia 2015 r. w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym miła miejsce zaskakująca impreza karnawałowa pt. „Karnawał w wiosce Smerfów”. Na oddziale pojawili się przebierańcy razem ze smerfem, który nie mógł doczekać się, żeby poznać wszystkie dzieci. Gdzie się nie pojawił budził ogromne zainteresowanie i uśmiech na twarzach nie tylko tych najmłodszych. Dzieci chętnie brały udział we wszystkich proponowanych zabawach i dostały w nagrodę drobne słodkości i upominki. Tym sposobem okazało się, że nawet w szpitalu można poczuć karnawałową atmosferę. My ze swojej strony mamy nadzieję, że smerfy nas jeszcze kiedyś odwiedzą w szpitalu i znów rozweselą naszych podopiecznych.