Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2014/2015

Dzień naszych Mam na Oddziale Onkologii i Rehabilitacji – zobacz galerię zdjęć

Dla każdego dziecka Mama jest najukochańszą osobą. Każda mama jest najlepsza, najpiękniejsza i najmądrzejsza. Dlatego w dniu 26 maja 2015 roku dzieci z Oddziału Onkologii i Rehabilitacji przygotowały swoim Mamom niespodziankę. Był pięknie przystrojony kwiatami i słodyczami stół z białym obrusem. Były wesołe konkursy, podczas których dzieci i Mamusie sprawdziły czy dobrze znają swoje upodobania i przyzwyczajenia. Były wspaniałe własnoręcznie wykonane prezenty i laurki. Była piosenka śpiewana przy dźwiękach gitary. I…był cudowny gość. W uroczystości Dnia Matki towarzyszyła nam Pani Lucyna Siemińska – poetka i pisarka, która  swoją twórczością uświetniła ten wspaniały dzień. Recytowała wiersze z tomiku „Przygoda małej Amelki i inne wiersze dla dzieci”. Ponadto podarowała wszystkim Mamom tomik „Niebo nad słonecznikami”, a dla świetlicy opowiadania „Weekend z Rudą i inne opowiadania”. Wszystkie dzieci z uwagą wysłuchały recytacji, a Panią Lucynkę nagrodziły gromkimi brawami. To był wspaniały dzień. Na pewno pozostanie na długo w pamięci wszystkich Mam.